Hizmetlerimiz

E-ticaret Hizmetleri

Sizin İçin neler yapıyoruz

Marka ve ürünlerinizi internet ile buluşturmak adına sizin yerinize tüm işleri hallediyoruz.

E-Ticaret Sitesi

İnternet satışında ilk adım olarak modern bir arayüz ile mobil cihazlara uyumlu e-ticaret sitenizi hayata geçiriyoruz. Bankalardan veya çeşitli ödeme sistemlerinden sizin için uyumlu olan sanal pos entegrasyonlarınızı sağlayarak sitenizi satışa hazır hale getiriyoruz.

Sanal Mağaza

Türkiye'de yapılan e-ticaretin %70'e yakını sanal pazar yerlerinde yapılmaktadır. Firmanızın tüm platformlarda varlık göstermesi ve satış hacimlerini artırmak için Türkiye'nin önde gelen sanal pazar yerlerinde mağaza açılışlarını gerçekleştiriyoruz. Bu mağazalarda rekabetinizi güçlendirmek ve seçilir kılmak için yüksek puan elde etmenizde yardımcı oluyoruz.

Kargo Anlaşmaları

Daha fazla kar elde etmenin yolu maliyetleri düşürmekten geçer. Oluşabilecek maliyetleri azaltmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için iyi bir lojistik stratejisi geliştirmek gerekir. Bu alanda satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin gönderimi için kargo firmaları ile avantajlı anlaşmalar yapmanızı sağlıyoruz.

Rakip / Ürün Analizi

E-ticretin temel tercih sebebi uygun fiyat ve ürünlerin kolay karşılaştırılabilmesidir. Doğru satış politikası geliştirebilmek için rakip firma ürün ve satış analizlerini yapıyoruz. Böylece rakiplerimiz daha iyi tanıyor ve doğru fiyat ve ürünlerle tercih sebebi olmamıza için çalışıyoruz.

Yönetim ve Müşteri İlişkileri

Satış öncesi ve satış sonrası tüm süreçlerin kontrolünü sizin için üstleniyoruz. Müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak için sanal mağazalarınız ve e-ticaret sitenizin üzerinden ürün satış ve müşteri ilişkileri yönetimini sağlıyoruz. Sorulan sorulara, iade ve değişim taleplerinde yardımcı olarak bir sonraki alışverişlerde tercih edilmenizde yardımcı oluyoruz.

Satış Raporları

Tüm süreçleri sizin için takip ediyoruz ve sizde her ay işletmenizin durumunu görmek ve gelecek dönem stratejilerinizi birlikte belirleyebilmemiz için aylık ürün bazlı görüntülenme ve satış raporlarını oluşturup sunumunu gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde sosyal medyanın gücü tartışılamayacak boyutlara ulaşmış durumda. Bu alanda firma ve mağazanızın da yer alması gerektiği kaçınılmaz bir gerçek. Dilerseniz sizin için sosyal mecralarda hesaplarınızı oluşturma, içerik hazırlama, tanıtım gibi faaliyetlerinizi ekibimiz üstlenebilir.

Reklam ve Kampanya Yönetimi

İnternet ortamında görünür olmak çok önemlidir. İnsanların mağazanızı seçmesi için görünürlüğü iyi olmalıdır. Bu işlek bir caddede mağaza açmak gibi bir durumdur. E-ticarette de reklam ve kampanyalar görünürlüğünüzü artıracak ve satış rakamlarınızı yükseltecektir. Özel günlerde yapacağınız kampanyalar ile müşterilerinizin ilgisini çekecek sevdikleri için hediye almaya teşvik edecektir. Ekip olarak bu alanda tecrübemizle sizlere yardımcı oluyoruz.

Ürün Fotoğraf Çekimi

E-ticarette görsellik çok önemlidir. Çünkü müşteri ürüne elle tutup inceleyemediği için sadece görüntüsüne bakarak karar vermek zorunda oluyor. Ürünlerimiz ne kadar özenle fotoğraflanırsa müşteri tarafında o kadar güven sağlayacaktır. Dilerseniz bu alanda uzman iş partnerlerimiz ile özel ürün fotoğraflama hizmetini sağlıyoruz.

Mailling

Duyuru ve kampanyalarınızı bir çok gerçek müşteri ile paylaşmak satış rakamlarınızı artıracaktır. Geçmiş alışverişlerinizden ve bizim müşteri havuzumuzdaki binlerce kullanıcıya kampanyalarınızı iletiyor ve kazancınız artırmayı sağlıyoruz.

Stok Takibi

Pazar yerlerinde mağaza puanı tercih sebebidir. Olmayan ürünü satma veya ürünü zamanında müşteriye iletememe puanınızı kötü etkileyecektir. Bu da satış rakamlarınızı düşürecektir. Bunun yanı sıra çoğu işletme dikkat etmese de yok satma maliyeti önemli bir kalemdir. Satış ve ürün görüntüleme raporlarına göre emniyet stoğu belirliyoruz. Siz mağazanızdaki ürün satışlarını sistemden düşüyor, biz e-ticaret stoklarınızı kontrol ederek olumsuz bir durum oluşmadan çözüm sağlamış oluyoruz.

Paketleme ve Kargo Eğitimi:

İade ve değişim süreci müşteri memnuniyetindeki en önemli etkenlerdendir. Hizmet Felsefemizde olduğu gibi sanal süreçlerinin tamamını biz üstleniyoruz siz sadece tedarik ve kargolama kısmıyla ilgileniyorsunuz. Bu aşamalarda daha önceden tecrübe ettiğimiz önemli detayları içeren bir eğitim programını sizlerle paylaşıyoruz.